נופשוני מסוגלים

מסוגלים מקיימת נופשונים לילדים שעל הרצף האוטיסטי בכל חופשה במהלך השנה. הנופשונים פועלים באישור משרד הרווחה, הרשויות המקומיות ובפיקוח הגורמים הרלוונטיים

לרישום לנופשוני קיץ 2021 תשפ”א

נופשון קיץ
בחופשת הקיץ מתקיימים כמה נופשנים במקביל, וזאת על פי חלוקה של תפקוד וגיל הילדים. בשנת 2019 קיימה מסוגלים נופשון קיץ לכ-400 ילדים ובוגרים שעל הרצף האוטיסטי. נופשון זה נערך בכמה קמפוסים ברחבי הארץ, עם מאות אנשי צוות ופעילות מסביב לשעון. נופשון קיץ הוא בן 8 ימים ולילות, והוא כולל הזנה, הלנה, ביטוחים, צוות רפואי ומאות מדרכים ומדריכות.

נופשני חגים
במהלך חגי תשרי, חג החנוכה, פסח ולג בעומר נערכים נופשונים מגוונים לגלאים שונים ע”פ רמות התפקוד השונות של כל קבוצת חניכים. בחגים אלו מתקיימת גם פעילות מקבילה במלונית של מסוגלים לבני גיל או תפקוד יוצאי דופן שלא גובשה קבוצה גדולה בעבורם, כך שתמיד יש מענה לכ אחד ואחת.

הצוות שלנו
צוות הנופשנים מונה מאות בני נוער המתנדבים במסירות בימי הנופשון. כל המתנדבים והמתנדבות עוברים הכשרה והדרכות רבות תוך למידה על האוטיזם ודרכי ההתמודדות עם מגוון של אתגרים. הרכזים, צוות ההנהלה והמזכירות מנהלים את הנופשונים על פי לוח זמנים מדוייק עם תכנים מותאמים לכל שכבת גיל ותפקוד.

הנופשונים הינם ללא עלות, ותלויים באישור העו”ס של הילד, וחתימת ההורים או האפטרופוס על מסמכי הרישום לנפשון

עזרו לנו להמשיך בפעילות
ולהעניק לילדים ולמשפחות את הכח להמשיך הלאה

כדי שנוכל להמשיך לתמוך ולתת לכל משפחה ולכל ילד מעטפת של אהבה עזרה וסיוע. עזרו לנו לתת להם חווית הקלה שתעניק להם הפוגה לימים ‘נורמלים’ ושלווים כמו שיש לכל אחד מאיתנו

תפריט