אוהבים

מאמינים

מסוגלים

מרכז תמיכה ומידע למשפחות המתמודדות עם אוטיזם

logo_footer

אודות מסוגלים

מסוגלים - משפחת ילדי האוטיזם

מסוגלים - משפחת ילדי האוטיזם, עמותה שהוקמה בשנת 2016 ע"י קבוצת הורים לילדים על הרצף האוטיסטי בתפקוד נמוך. עמותת מסוגלים הוקמה במטרה לתת מענה וסיוע למשפחות הילדים המתמודדות עם אתגר יומיומי לא קל.
מסוגלים מקיימת שורה של פעילויות לתמיכה, סיוע ועידוד להורים ומשפחות המתמודדים עם ילדים על הרצף האוטיסטי בכל רמות התפקוד. העמותה מפעילה "מלונית" המארחת ילדים על הרצף האוטיסטי לפרקי זמן קצרים. המלונית מעניקה לילדים יחס ביתי חם ואוהב, ומאפשרת לבני המשפחה מס' ימים של הפוגה ומרגוע. במלונית מתארחים בעיקר ילדים אוטיסטים בתפקוד נמוך עם בעיות התנהגות מורכבות.
מסוגלים מקיימת ימי נופש לאמהות לילדים אוטיסטים, ימי עיון, מפגשי תוכן ויעוץ להורים גם במסגרת קו פתוח ליעוץ והכוונה.

בכל החופשות במשך השנה – מפעילה מסוגלים נופשונים למאות ילדים אוטיסטים, ובכך מאפשרת לבני משפחותיהם חופשה רגועה וזמן לאגירת כוח. מסוגלים מפעילה קבוצות תמיכה להורים, ומפגשים עם מומחים מתחום האוטיזם. העמותה נוסדה ע"י קבוצת הורים לילדים עם אוטיזם, ואינה הוקמה למטרות רווח. כל פעילות העמותה נעשית ע"י תרומות.

מי אנחנו?

בשנת 2016, איציק מימרן היה בן 12. איציק, אוטיסט בתפקוד נמוך למד בביה"ס "שתילים" ירושלים, והתמודד עם בעיות התנהגות מורכבות. הוריו, אבי ומיכל מימרן בשיתוף מייסדי רשת "שתילים" - ישראל וגולדי רייסנר יזמו את הקמת עמותת מסוגלים שתהווה מקור תמיכה וסיוע למשפחות רבות המתמודדות עם אוטיזם.
את העמותה מנהלים אבי ומיכל מימרן בהתנדבות, ועובדים צוות מסור ומקצועי במגוון תחומי פעילות העמותה.
מסוגלים מסייעת למאות משפחות, לאלפי בני אדם מכל המגזרים בישראל וזאת רק בזכות תרומות של אנשים טובים שפותחים את ליבם!

איציק ואבי מימרן צילום: יעקב לדרמן